Pakalpojumi

Podkāsti

"OM Studio" piedāvā augstas kvalitātes podkāstu un cita veida balss audio ieraksti ar pēcapstrādi izplatīšanai straumēšanas servisos. Vienlaicīgi iespējams ierakstīt podkāstu ar 4 cilvēku piedalīšanos. Ieraksts tiek veikts īpaši apstrādātā un mājīgā studijā ar industrijas standartiem atbilstošu ierakstu tehniku, lai podkāsta audio kvalitāte nekaitētu podkāsta saturam. Palīdzēsim ne vien ar ierakstu un failu sagatavošanu publicēšanai, bet arī ar hostinga pakalpojumiem, lai nodrošinātu, ka radītais saturs sasniedz pēc iespējas vairāk dzirdīgu ausu.

Audio ierakstu tehnika:
4 gab. SHURE SM7B dinamiskie mikrofoni
3 gab. EV RE320 dinamiskie mikrofoni
1 gab. RODE NTG4+ shotgun mikrofons
1 gab. Sennheiser bezvadu lavalieris
1 gab. RODE Blimp 
7 gab. RODE PSA1 galda statīvi
1 gab. BEHRINGER UMC404HD audio interfeiss
1 gab. Zoom H6 audio interfeiss
4 gab. sE DM1 priekšpastiprinātāji
3 gab. grīdas statīvi mikrofoniem

Video

Ja vēlies podkāstu izplatīt arī video formātā, "OM Studio" piedāvā ne vien gaumīgu interjeru un dažādas tā izkārtojuma iespējas, bet arī augstas kvalitātes video ierakstus ar visu nepieciešamo apgaismojumu un vairākām kamerām. Studijā iespējams iekārtot dažādas podkāsta vides, lai tas atšķirtos no citu radītā satura - podkāstu iespējams veidot gan mājīgā viesistabā, gan pie glīta masīvkoka galda, kā to dara Džo Rogans "Joe Rogan Experience" podkāstā.

Video tehnika:
1 gab. Sony a6500
1 gab. Sony a7 III
1 gab. iPhone X
1 gab. iPhone 11
4 gab. softbox studijas gaismas
1 gab. Walimex pro Octagon softbox
1 gab. Falcon Eyes biColor LED LPS-2100TD
2 gab. Walimex pro Sirius 160 B-LED Basic

Tiešraides

Piedāvājam video tiešraides populārākajās straumēšanas platformās - Twitch, Youtube, Facebook - augstvērtīgā audio un attēla kvalitātē.

Mediju treniņš

Piedāvājam telpas mediju treniņam studentiem un topošajiem profesionāļiem, lai izmēģinātu, kā ir runāt mikrofonos un uzstāties kameras priekšā. Pie mums iespējams ierakstīt arī dažādus mācību projektus.

Dizains

"OM Studio" dizaina divīzija piedāvā jebkuram projektam izveidot logo un vizuālo identitāti, kā arī nepieciešamos materiālus sociālajiem tīkliem, video aizliktņiem, straumēšanas aplikāciju kaveriem.

Noma

Ja vēlies veikt ierakstu kādā sevis brīvi izvēlētā lokācijā, nodrošināsim visu nepieciešamo ierakstu tehniku un servisu. Arī "OM Studio" mājīgās telpas, iepriekš vienojoties, pieejamas nomai privātiem projektiem.